piątek, 6 lipca 2012

N.Y.C. - Lippin` Large Lip Plumper

Witajcie :)

Długo zabierałam się za napisanie tego posta, ale oto jest :) Chciałabym podzielić się z Wami opinią dotyczącą błyszczyka do ust firmy N.Y.C.

O firmie tej czytałam wiele pozytywnych opinii przez co bardzo nastawiłam się na kupno jakiegoś kosmetyku. Można je nabyć w Pepco, jednak w moim ich nie ma. Będąc w Dzień Dziecka w pobliskiej miejscowości, w Pepco, moim oczom ukazała się cała półka produktów firmy New York Color. I tak oto w moje łapki wpadł błyszczyk powiększający usta w odcieniu 472 - Strawberry Mousse :)


Od producenta:
Błyszczyk, dzięki zawartości cynamonu oraz imbiru nada Twoim ustom pełniejszy kształt, natomiast witamina E doskonale je nawilży oraz odżywi.

Skład + pojemność + cena:

Moja opinia:
Kupując ten błyszczyk pierwsze co rzuciło mi się w oczy to kolor. Bardzo ładny, delikatny róż. Ślicznie wygląda na ustach, które rozświetla poprzez delikatne drobinki. Efekt najlepiej wygląda w słońcu. Oczywiście trzeba wspomnieć o działaniu, które obiecuje producent... Błyszczyk rzeczywiście powiększa usta, które stają się pełniejsze. Przy aplikacji trzeba jednak przygotować się na efekt sporego mrowienia wynikającego ze składu kosmetyku. Uczucie może nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie trwa zbyt długo. Zresztą dla takiego efektu warto wytrzymać :) dodatkowo ogromnym atutem tego błyszczyka jest jego pojemność. Nie wiem kiedy zużyję 16,5 ml produktu. Dodatkowo niziutka cena sprawia, że naprawdę warto go kupić :)

Dodaję swatche błyszczyka na ręku. Wybaczcie, że nie na ustach, jednak mój aparat nie chce ze mną współpracować i pomimo wielu prób nie chce oddać prawdziwego efektu...Czy Wy posiadacie jakieś kosmetyki firmy N.Y.C.? :)

Iwona

1 komentarz:

  1. nie miałam tego błyszczyku.. ładny kolorek :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując przyczyniasz się do uśmiechu na mojej twarzy :) Pamiętaj - szczęście dane innym wraca do nas podwójnie! :)
Szanuj moją osobę i nie zostawiaj linków! Komentarze to nie miejsce na reklamę! Znajdę Cię i bez tego.