piątek, 9 października 2015

Pakuj się do... torebki.

Cześć :)

Dziś lekki post będący odskocznią od wszelkich recenzji i przepisów. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko okaże się ciekawy :)

Niedawno pokazałam na Instagramie, że rozpoczęłam małe jesienne porządki. Zaowocowały one pozbyciem się kilku niepasujących mi już bluzek. Okazało się przy tym, że praktycznie w każdej szafce znajdują się jakieś torebki. Znalazła się więc dobra okazja, aby uporządkować tę galanterię a przy tym Wam ją pokazać. Otwarcie mogę tutaj przyznać, że większą część z nich otrzymałam od znajomej mamy oraz mamy koleżanki mojej siostry (czy jakoś tak :D). Niemniej jednak są w na tyle dobrym stanie, że nie mam oporów przed ich używaniem :)

Torebki to istny misz-masz jeśli chodzi o kształt. Są zarówno małe jak i bardzo pojemne. Jedne przypominają kuferki, a inne worki. Ich główne podobieństwo to kolor, gdyż większość z nich to czerń. Zresztą przekonajcie się sami :) 


Ile sztuk liczy Wasza kolekcja torebek? Macie jedną ulubioną czy lubicie je zmieniać? :)

Iwona

8 komentarzy:

 1. Moja kolekcja torebek jest skromna - nie liczyłam ich, ale zbytków nie mam :P
  Nie mam jednej ulubionej, ale jedną noszę przez jakiś czas, a potem wymieniam i znowu to samo :P No chyba, że na zakupy w weekend to zabieram inną, mniejszą, bo takie codzienne to mam raczej spore ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam mało torebek - na uczelnie jedną dużą, którą faktycznie już powinnam zmienić, ale wiem na jakie warunki by była narażona, więc trochę mi szkoda.... a tak mam 4 mniejsze, na inne codzienne, czy też wieczorne wyjścia

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam jedną większą a drugą mniejszą a i tak z nich nie korzystam ;p dostałam w prezencie.. tą większą kiedys nosiłam jak jeździłam na zjazdy a teraz lezy w szafie ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham torebki i mam ich pokaźną kolekcje ;))) u Ciebie 3 mi się podobają :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam dwie, z czego jedną ulubioną :)Twoja pokaźna kolekcja torebek też jest fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo tego masz :) ja mam 4 :) zazwyczaj nosze jedna przez kilka miesięcy i zmieniam w zależności pory roku. Latem jaśniejsze i bardziej kolorowe. Jesienią ciemniejsze . Od dawna nie kupiłam żadnej czarnej torebki- po prostu nie podobają mi sie, sa takie smętne moim zdaniem ...

  OdpowiedzUsuń
 7. jakie piękne :)! ta ostatnia jest najlepsza!

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie sporo masz tych torebek :D ja najbardziej lubię workowe torby ;) a mam niewiele torebek, bo lubię trzymać się jednej :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując przyczyniasz się do uśmiechu na mojej twarzy :) Pamiętaj - szczęście dane innym wraca do nas podwójnie! :)
Szanuj moją osobę i nie zostawiaj linków! Komentarze to nie miejsce na reklamę! Znajdę Cię i bez tego.
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności. Zapoznasz się z nią w zakładce po prawej stronie.