piątek, 22 kwietnia 2016

Bo warto pomagać!

Cześć :)

Dzisiejszy wpis nie będzie ani kosmetyczny ani kulinarny, jednak uważam, iż wszyscy którym nie jest obojętny los dzieci powinni się z nim zapoznać.

Kilka dni temu skontaktował się ze mną Mateusz Pawłowski, uczeń IV klasy Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Dotychczas Mateusz zorganizował dwa konkursy plastyczne dla dzieci: "Kreatywne dziecko" oraz "Pieniądz przyszłości". W każdym z nich udział wzięło ponad 700 osób. Tym razem jest on organizatorem akcji polegającej na rozdawaniu dzieciom gadżetów szkolnych takich jak plany lekcji, zeszyty, notesy, linijki, naklejki czy zakładki do książek. W grę wchodzi również wysyłka owych przedmiotów, jednak ich ilość jest ograniczona.

Wszystkich zainteresowanych akcją zapraszam na stronę na Facebooku, gdzie można zapoznać się z dodatkowymi informacjami.

Iwona

1 komentarz:

  1. Uważam, ze powinniśmy pomagać innym.... aż serce się kraje jak patrzy się na te wszystkie chore, nieszczęśliwe dzieci...z kole nóż w kieszeni się otwiera kiedy ktoś "żeruje" na nieszczęściu innych i wykorzystuje czyjąś chorobę aby się wzbogacić... nie rozumiem jak tak można :( A na akcje takie jak ta warto zwrócić uwagę

    OdpowiedzUsuń

Komentując przyczyniasz się do uśmiechu na mojej twarzy :) Pamiętaj - szczęście dane innym wraca do nas podwójnie! :)
Szanuj moją osobę i nie zostawiaj linków! Komentarze to nie miejsce na reklamę! Znajdę Cię i bez tego.
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności. Zapoznasz się z nią w zakładce po prawej stronie.