poniedziałek, 21 lipca 2014

Przybyło mi...

Cześć :)

Jak można zauważyć, na moim blogu dość rzadko pojawiają się posty z nowościami. Niemniej jednak ostatnio wpadło kilka fajnych produktów, które chciałabym Wam przedstawić. Część z nich to moje zakupy, jednak większość stanowią prezenty :)


Na początku miesiąca dostałam się do testowania produktów Dove Intensive Repair z linii Dove Damage Solutions. Zawartość zestawu to szampon, ekspresowa maseczka regenerująca oraz regenerująca maska z aktywatorem ciepła.


Kolejne nowości to zakupy z Rossmanna. Wstąpiłam tam z konieczności nabycia ulubionego zmywacza do paznokci. Przy okazji skorzystałam z lipcowego kuponu rabatowego na -35% biorąc uniwersalny krem Nivea oraz zapas toniku Rival de Loop (był akurat w promocji, a te łączą się z książeczkową) :)


No i biedronkowe prezenty od chłopaka podzielone na dwie tury. Najpierw kupił mi matujący fluid ochronny DD Ladycode produkowany przez Bell. Wczoraj w swoim mieście znalazł promocję polegającą na kupnie trzech produktów płacąc złotówkę za sztukę. Tym samym stałam się posiadaczką sześciu nowych lakierów do paznokci: dwóch marki Bell z serii Air Flow oraz czterech Ladycode z serii Full Colour oraz Quick-Dry :)

To tyle z ostatnich nowości. Napiszcie czy znacie te produkty lub pochwalcie się co Wy ciekawego upolowaliście :)

Iwona

3 komentarze:

Komentując przyczyniasz się do uśmiechu na mojej twarzy :) Pamiętaj - szczęście dane innym wraca do nas podwójnie! :)
Szanuj moją osobę i nie zostawiaj linków! Komentarze to nie miejsce na reklamę! Znajdę Cię i bez tego.
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności. Zapoznasz się z nią w zakładce po prawej stronie.